Příběh značky

JAK JSEM VZNIKLA?

Na počátku byla myšlenka, jak ztělesnit ikonickou filmovou limonádu. Výsledkem je Kolaloka, originální česká značka limonády plná vyvážených chutí, kterou by si jistě zamiloval i samotný Limonádový Joe.

IKONICKÝ NÁPOJ

Limonáda Kolaloka je ikonickým nápojem, který se objevil v kultovním filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera režiséra Oldřicha Lipského. S úctou děkujeme všem, kteří se na tomto uměleckém díle podíleli.

PROČ JE GRAFIKA KOLALOKY ŽLUTO-MODRÁ?

Kolaloka a její jedinečná chuť se začala tvořit od roku 2020. Tehdy se zrodila i vizuální stránka našeho moku. Často se nás ptáte, proč se v naší komunikaci objevuje kombinace žluté a modré. Grafika našla inspiraci v legendárním filmu Limonádový Joe. Film je natočený metodou virážování, která pracuje s výraznými barvami, velmi často právě s modrou a žlutou. A to je důvod, proč i náš pistolník obléká pravidelně kabát v téhle barevné kombinaci.

PROČ JE KOLALOKA OPRAVDU SLUŠNÁ?

Kolaloka podporuje v každém z nás naše „gentlemanské já“, a to bez ohledu na to, zda jste cowboy či cowgirl. Už od dob Divokého západu Kolaloka věří, že by svět byl lepším místem, kdybychom se k sobě chovali více s laskavostí a úctou. Náš limonádový hrdina Vám bude pravidelně představovat nové tipy či gesta, která Vás zaručeně pobaví a napoví, jak si na baru nebo v restauraci počínat jako pravý cowboy nebo cowgirl.

Jako velký fanoušek Limonádového Joe jsem dlouho přemýšlel, proč není Kolalokova limonáda reálným nápojem. Po dlouhé cestě náročnou prérií mne velmi těší, že Vám ji dnes mohu představit. To je ona. Originální a křišťálově čistá. Naše Kolaloka. Ať Vám chutná!

Radek Umlášek

zakladatel Kolaloky

SLEDUJTE KOLALOKU NA INSTAGRAMU